12:55, 11 Грудня 2018

У Луцьку розкажуть, як депутати здійснюють прийом та інформування виборців

13 грудня відбудеться круглий стіл, присвячений підбиттю проміжних підсумків щодо інформування та здійснення прийому депутатами Луцької міської ради.

Про це повідомляє Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу.

Початок – о 12:00. Місце проведення – м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5, креативний простір Молодіжного центру Волині

Спікери:

Михайло Наход, голова Центру Політичного аналізу та Виборчого Консалтингу;

Катерина Шарпата, виконавчий директор Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу.

До участі у заході запрошуються депутатів Луцької міської ради, помічників депутатів, представників громадських організацій, представників засобів масової інформації, інших зацікавлених осіб.

Основні теми:

–    оприлюднення депутатами інформації про себе на сайті ради;

–    оприлюднення інформації про проведення прийомів громадян депутатами;

–    робота приймалень депутатів;

–    частота особистого прийому виборців;

–    інформування про свою діяльність і комунікація з виборцями.

За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати:

– у соціальній мережі “Фейсбук” на сторінці «Місцеві депутати. Атестація».

– у розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

Докладнішепро громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації.

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи у Волинській області звертайтесь до: Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу, 098 278 82 90, cpaec.volyn@gmail.com.

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». У місті Луцьк за реалізацію ініціативи відповідає Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: