19:18, 17 Липня 2018

У Луцьку розкажуть про український постмодернізм

25 липня «Мистецьке об’єднання «Стендаль» організовує другу лекцію проекту «Мистецтво після зламу: 1918-2018».

Про це повідомляють організатори.

Лекція називається «Літературний постмодернізм: українська версія». Лекторка: Лілія Лавринович – кандидат філологічних наук, доцент, викладачка факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.

“Постмодернізм у масовій свідомості часто асоціюється з хаосом, еклектикою та епатажем. Чи це справді так? Як почувається український літературний постмодернізм у контексті світовому? Який він, чи добрий вдався і чи досі живе?.. – відповіді на ці та інші питання спробуємо дати на лекції”, – йдеться у повідомленні.

Проект «Мистецтво після зламу: 1918–2018» – це шість освітніх лекцій про культуру України, Латвії, Білорусі та Польщі. Мета проекту – поглибити знання лучан про мистецтво цих країн. Адже сучасна література саме цих держав буде представлена під час проведення Міжнародного культурного фестивалю Фронтера (17–18 листопада 2018 року, Луцьк).

Захід відбудеться о 18:30 в книгарні «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Вхід вільний.

Організатори – Мистецьке об’єднання «Стендаль», Департамент культури Луцької міської ради.

Партнери – факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку, Роман Бондарук, «Кромберг енд Шуберт».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: