22:47, 04 Квітня 2019

У Луцьку провели «День відкритих дверей» для студентів професійно-технічної освіти

4 квітня 2019 року, у Луцькому міському центрі зайнятості провели «День відкритих дверей» для студентів Луцького центру професійно-технічної освіти, які здобувають професію «Кравець».

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Студенти отримали уявлення про роботу Луцького міського центру зайнятості. Молоді люди відвідали зали, в яких відбувається прийом безробітних громадян, проведення семінарів, ознайомились з секторним розмежуванням центру зайнятості. Молодь мала змогу розглянути папки з описами професій, компас професій та інформацію про підприємства та організації міста, а саме паспорти підприємств.

В ході зустрічі студентам презентували основні джерела інформації про вакансії, з використанням відеороликів “Пошук роботи”. Учасники заходу отримали  інформацію про стан сучасного ринку праці, спектр соціальних послуг державної служби зайнятості. Вчилися писати резюме, дізналися про його практичне використання при пошуку роботи. Студенти знайомилися з прийомами спілкування під час співбесіди, опанували методи самопрезентації.

Захід провели в рамках функціонування Центру професійного зростання Луцького центру професійно-технічної освіти, який створено за сприяння Луцького міського центру зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: