20:48, 13 Вересня 2018

У Луцьку призначили нову заступницю начальника управління соціальних служб

На посаду заступника начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради перевели Олену Бондарчук.

Про це йдеться у розпорядженні виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта.

«Перевести з 3 вересня 2018 року Бондарчук Олену Борисівну на посаду заступника начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради з посади начальника відділу соціальної роботи управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради,  як таку, що перебуває у кадровому резерві на зазначену посаду, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

Підстава: заява Бондарчук О.Б., розпорядження міського голови від 29.12.2017 № 74-рг. Відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” установити з 03 вересня 2018 року  заступника начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради  Бондарчук О.Б. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років», – йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: