21:15, 21 Лютого 2018

У Луцьку представників малого та середнього бізнесу запрошують на тренінг

Представників малого та середнього бізнесу в Волинській області запрошують для подачі заявок на участь у тренінгу «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Про це повідомляють організатори.

Тренінг проведе консультант Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” Олена Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу.

Тренінг буде зосереджений на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому буде корисним тим, кого цікавить наступне:

– Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.

– Як отримати податковий кредит на 100 % вартості при сплаті лише авансу?

– Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

– Новий інструмент фінансування, яким користуються 43 % малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.

– Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?

Програма тренінгу:

– Особливості лізингу.

– Відмінність лізингу від кредиту.

– Переваги для лізингоодержувачів.

– Облік лізингу (інструкції для бухгалтера).

Огляд типових об’єктів лізингу:

– лізинг легкових та вантажних автомобілів;

– лізинг сільськогосподарської техніки;

– лізинг обладнання.

Учасниками тренінгу можуть бути суб’єкти малого та середнього бізнесу: представники юридичних осіб та фізичні особи – підприємці.

Захід відбудеться 27 лютого 2018 року за адресою: м. Луцьк, пр. Відродження,24 (Навчально-методичний центр профспілок Волині).

Початок – об 10:00.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують роздатковими навчальними матеріалами та харчування учасників

Організатори шукають високо мотивованих керівників та бухгалтерів малого та середнього бізнесу, що мають бажання застосовувати на практиці знання та розвивати власний бізнес.

Подати заявку можна заповнивши форму за посиланням до 25 лютого 2018 року.

Організаційні деталі тренінгу повідомлять зареєстрованим учасникам після закінчення терміну подачі заявок 25 лютого 2018 року.

Контактна особа – Василь Павлишинець.

e-mail – doradaukraine@gmail.com.

Телефон – (097) -937-88-66.

Про НАСДСУ

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресоюe-mail – doradaukraine@gmail.com

Про Проект «Трансформація фінансового сектору в Україні»

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу різним країнам світу протягом 50 років. В Україні допомога з боку USAID зосереджується на трьох напрямках: охорона здоров’я та соціальний перехід, економічне зростання, демократія та врядування. Починаючи з 1992 року, USAID надало технічної та гуманітарної допомоги Україні на суму 1,8 млрд. доларів США. За додатковою інформацією щодо програм USAID в Україні просять звертатися до Управління зв’язків з громадськістю та комунікацій USAID за телефоном – +38 (044) 521-5753 або завітати на наш веб-сайт – http://ukraine.usaid.gov.

Мета Проекту «Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року – грудень 2020 року) – допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків.

За додатковою інформацією щодо Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльності, просять звертатися до Групи Проекту з комунікацій та зв’язків з громадськістю за телефоном: +38 0442370210

Сторінка Проекту у “Facebook”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: