13:17, 21 Жовтня 2018

У Луцьку показують рослини-хижаки і мешканців джунглів

Вперше у Луцьку виставка “Рослини-жихаки і мешканці джунглів.

Виставка триває з 19 жовтня по 21 листопада у  ТРЦ “ПортCity” щодня з 10:00 до 21:00.

“Якщо Ви хочете по-справжньому незабутніх вражень, відвідайте нашу унікальну виставку, де Ви відкриєте для себе новий, цікавий світ дивовижних рослин і тварин, повний таємниць, загадок і відкриттів. Порадуйте себе та свою дитину можливістю поближче познайомитися з плотоїдними рослинами, дізнатися про їх життя і полювання. Це не фантастика — Ви на свої очі побачите незвичайні, яскраві та захоплююче красиві рослини, які харчуються комахами і навіть дрібними гризунами та птахами! Крім цього, на виставці представлені гігантські павуки-птахоїди з усього світу, водні та сухопутні черепахи, граційні яскраві змії, незвичайні ящірки, цікаві жаби, комахи, молюски та багато інших експонатів!”, — кажуть організатори.

Щодня о 10:00, 15:00 та 18:00 відбувається найцікавіше — проводиться показове годування! Фото- і відеозйомка, спілкування з тваринами контактної групи, а також екскурсійний супровід — безкоштовно!

“На виставці Ви зможете придбати хижу рослину, яка Вам сподобається, — і зелений “монстрик” буде радувати Вас удома або стане прекрасним подарунком для Ваших близьких”, — зазначають організатори.

Телефони для довідок: 096 422 6389, 050 021 0520.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: