12:08, 24 Вересня 2018

У Луцьку планують перейти на безготівкову систему оплати проїзду в громадському транспорті

У Луцьку пропонують перейти на безготівкову систему оплати проїзду в громадському транспорті. 

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Під час засідання  постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження розглянули та підтримали проект рішення про Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів у громадському транспорті міста Луцька.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Володимир Степанов, ця програма передбачає здійснення безготівкової оплати проїзду в маршрутних автобусах та тролейбусах комунальної та приватної власності за допомогою валідаторів, які працюватимуть в режимі онлайн. Такі нововведення успішно працюють в інших містах України. Передусім — це зручність для пасажирів, адже розрахунок проводитиметься платіжною карткою, “Карткою лучанина” або за допомогою смартфона. Така система оплати буде зручною й для водіїв. Окрім цього, вона дозволить детально вивчити пасажиропотік на різних маршрутах та допоможе оптимізувати перевезення, облікувати пільгових пасажирів тощо.

За словами Віктора Степанова, у структурі КП “Луцьке підприємство електротранспорту” планують створити відділ з контролю оплати проїзду. До роботи контролерів будуть залучати й працівників муніципальної варти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: