16:22, 21 Червня 2019

У Луцьку підбили підсумки молитовного сніданку

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у нашому місті вже вдруге відбувся Молитовний сніданок Волині. Упродовж урочистого дійства, яке зібрало близько 190 учасників різних релігійних конфесій, політичних уподобань та соціального статусу, тривав благодійний збір коштів на придбання обладнання для Волинського обласного перинатального центру.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Також лунали спільні молитви за сиріт, молодь, сім’ю, за Україну та її захисників.

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук зустрівся із представниками Волинської ради церков, аби підбити підсумки Другого молитовного сніданку, поділитися враженнями, обговорити перспективи проведення Молитовних сніданків та інших подібних заходів у Луцьку в майбутньому.

Усі учасники зустрічі зійшлися на думці, що Другий молитовний сніданок Волині відбувся на дуже високому рівні. Вдалося досягти основної мети — об’єднати у спільній молитві велику кількість людей, уникнувши будь-якого політичного контексту. Представники влади, бізнесу, економічної галузі, охорони здоров’я, духовенство різних конфесій, військовослужбовці, родини загиблих воїнів разом звернулися до Господа із найсвітлішими проханнями. Також відзначили, що цьогоріч вдалося дотриматися часових рамок і наприкінці ще залишилося вдосталь часу для вільного спілкування. Учасники зустрічі також відзначили чудовий музичний супровід, концертні номери, якими доповнили молитви та частування під час заходу.

Під час розмови озвучили ініціативу розпочинати сесійні засідання чи засідання виконавчого комітету із короткої молитви. Таку практику за бажанням доцільно запровадити й в інших трудових колективах. Також висловили пропозицію завершити захід концертом релігійних хорових колективів, аби до Молитовного сніданку долучилися не лише запрошені гості, а й усі охочі.

“Дякую Волинській Раді церков за те, що цей захід у нас відбувся щиро та дуже душевно. Ми врахували досвід попереднього року, тому вдалося уникнути певних недоліків. Під час Другого молитовного сніданку для придбання обладнання у Волинський обласний перинатальний центр завдяки благодійникам зібрали 1 млн. 241 тис. 700 грн. Вже найближчим часом, у вересні-жовтні 2019 року, перинатальний центр відкриють”, — зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

Зустріч завершили спільною молитвою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: