17:11, 12 Квітня 2018

У Луцьку під час «Забігу на шпильках» жінки зможуть обстежити молочні залози

За кілька тижнів, 29 квітня, відбудеться масштабний захід «Забіг на шпильках», який пройде під гаслом «Проти раку грудей». Протягом трьох днів жінки матимуть нагоду пройти обстеження біля торгово-розважального центру “ПортCity”.

Про це повідомляють організатори.

У Луцьку відбудеться важливий соціальний захід – «Забіг на шпильках». Організатори вирішили підняти тему раку молочних залоз, адже через невчасне обстеження щороку тисячі жінок передчасно помирають від страшної недуги.

Спільно з Благодійним фондом «СТОПРАК» та Волинський обласний онкологічний диспансер організовує безкоштовне обстеження для усіх охочих. Так, спеціальний автомобіль з медиками працюватиме протягом трьох днів – 27-29 квітня біля “ПортCity” з 10:00 до 17:00.

«Забіг на шпильках» відбудеться 29 квітня біля ПортCity. Зареєструватися можна он-лайн, або ж безпосередньо під час заходу.

Довідково:

Торгово-розважальний центр ПортCity разом з спортивним клубом «Лучеськ» та Благодійним фондом «СТОПРАК» організовують масштабну подію. Реєстраційний внесок – 50 гривень. Кожен учасник отримує брендову футболку та номер для забігу. Змагання відбудуться на дистанціях 500 та 100 метрів, окремо буде сформована чоловіча команда. Висота підборів має бути від 8 сантиметрів, сезонність – не важлива, тобто учасники самі мають змогу обрати: бігти у босоніжках, туфлях, чи чоботах. Усі зібрані кошти підуть на допомогу жінкам, що мають онкологічне захворювання молочних залоз.

До організації заходу долучилися партнери, зокрема під час забігу подарунки отримують не лише переможці. Так, буде чимало номінацій, наприклад: найкреативніший образ, найвищі шпильки, наймолодший та найстарший учасник та інші. За перемогу вони отримають подарунки від магазину «Фокстрот». Серед призів – мультиварки, блендери, тостери, чайники та Power Bank.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: