21:46, 28 Травня 2019

У Луцьку під час мистецької акції нагородили творчо обдарованих дітей. ФОТО

Щорічна мистецька рейтингова акція “Овація” зібрала у Палаці культури міста Луцька лауреатів мистецьких конкурсів та фестивалів, учнів початкових спеціалізованих навчальних закладів та учасників творчих колективів навчальних закладів міста напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляють на сайті Луцької міськради.

Юні таланти демонстрували свої творчі здобутки та виконавську майстерність. Усі виступи глядачі зустрічали бурхливими оваціями.

Привітав юну творчу еліту міста та вручив відзнаки кращим вихованцям та художнім колективам навчальних закладів радник міського голови Ігор Поліщук.

“Юні музиканти подарували нам частинку свого успіху та справжню мистецьку насолоду. Також я дякую викладачам, які вкладали душу у розвиток творчих здібностей своїх вихованців. Сьогоднішня нагорода — це результат щоденної праці протягом тривалого часу, яка потребує терпіння та наполегливості. Окрема подяка й батькам, які підтримують дітей у прагненні відвідувати музичні та художні школи, аби розвиватися гармонійно та всесторонньо”, — наголосив він.

До привітань долучилася й Тетяна Гнатів, висловивши подяку представникам влади за підтримку та допомогу в організації культурно-мистецьких заходів, покращення матеріально-технічної бази шкіл естетичного виховання. За її словами, мистецькі школи міста Луцька мають надзвичайно високий рейтинг серед аналогічних закладів в Україні.

Цьогоріч лауреатами різноманітних всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів стали 654 учні. За окремими номінаціями було визначено сім лауреатів, які отримали мистецькі премії міського голови у сумі 5 тисяч гривень. Ще 48 учасників отримали грошові премії у розмірі 1000 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: