10:18, 07 Січня 2019

У Луцьку особливі діти змагалися з робо-боксу та вчились гри на музичних інструментах. ФОТО

Надзвичайні діти разом із заступником голови обласної державної адміністрації Сергієм Кошаруком змагалися з робо-боксу та освоювали ази гри на музичних інструментах. Відбулося це 4 січня 2019 року у рамках започаткованого очільником області Олександром Савченком флешмобу #Спілкуйся_нарівні.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Попередньо участь у такій акції добра брали діти та молодь із різних громадських організацій Волині. Серед них – ГО батьків дітей із Синдромом Дауна, «Янголята», «Повір у себе», «Кольорова капустинка», «Сильні діти». Цього ж разу учасниками стали 6 вихованців Головненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Спільно з Сергієм Дмитровичем вони завітали до Академії пізнання та розвитку «Робологікум» у культурно-розважальному центрі «АдреналінCity», де відвідали усі 10 кафедр креативно-наукового простору. Найцікавішими для них, однак, стали медична, музична, а також фізики й механіки. Оскільки ж до усіх експонатів можна було торкнутися і на власному досвіді випробувати різноманітні цікавинки науки й техніки, час пролетів непомітно.

Сергій Кошарук зізнається, що відвідує «Робологікум» не вперше, проте щоразу знаходить щось цікаве для себе. І хоча ідей, де провести час із дітьми з інвалідністю, було безліч, зупинилися саме на цій. Адже їм корисно дізнаватися щось нове саме у формі гри.

За час, проведений у Академії пізнання та розвитку, посадовцю вдалося здружитися з дітьми настільки, що за особистісними рисами міг дати кожному з них псевдо. Одним, на його думку, пасувало б ім’я когось із героїв фільму «Зоряні війни», а іншим – філософ або ж силач.

“Дуже важливо спілкуватися нарівні, – додає заступник очільника області, – тому що кожен із нас особливий по-своєму. Але коли ми разом, то складаємо таке гарне природнє справжнє ціле. І варто пам’ятати, що їхнє успішне майбутнє залежить від нас із вами. Тож, радіємо, передаємо добро один одному і все у нас буде гаразд”.

Проводити такі заходи, на переконання Сергія Кошарука потрібно не одноразово, а постійно. Відтак, естафету передав першому заступнику голови облдержадміністрації Олександру Киричуку.

Тож сподіваємося, що якомога більше людей переймуться флешмобом. А надзвичайні діти – отримають від цього більше спілкування та змоги соціалізуватися у суспільстві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: