14:56, 10 Липня 2019

У Луцьку офіційно відкриють сервіс-центр «EVODA»

17 липня відбудеться офіційне відкриття сервіс-центру “EVODA”.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Робота в тестовому режимі підтвердила готовність офісу обслуговування клієнтів КП «Луцькводоканал» до офіційного відкриття, яке відбудеться 17 липня у приміщенні сервіс-центру “EVODA” за адресою пр. Соборності, 25.

Із часу відкриття всі звернення споживачів розглядатимуться в новому сервісному центрі, а відвідування адмінприміщень і виробничих баз на вул. Дубнівська, 26, та вул. Січова, 16, більше не будуть доступними для громадян.

У Луцьку запрошують всіх лучан відвідати сервіс-центр у разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних із діяльністю КП «Луцькводоканал» та наданням послуг водопостачання і водовідведення.

Офіс обслуговування клієнтів “EVODA” розміщений у дворі на пр. Соборності, 25, що напроти ресторану «Княжий двір», неподалік — тролейбусна зупинка «Аверс». Детальний маршрут можна побачити, зайшовши на офіційний сайт КП «Луцькводоканал».

Послуги сервіс-центру “EVODA”:

– Фінансово-розрахункові: подання показників лічильників, нарахування за спожиті послуги, рахунки, звірка, тарифи, пільги та субсидії, способи та терміни оплати тощо;

– Юридичні: укладання договорів, реструктуризація боргових зобов’язань;

– Інженерні: технічні умови, проектування, узгодження проектно-кошторисної документації;

– Консультативно-інформаційні: відповіді та роз’яснення всіх питань, які хвилюють споживачів послуг водопостачання та водовідведення, реєстрація в «Особистому кабінеті споживача»;

– Сантехнічні: встановлення та повірка лічильників, послуги з очищення каналізаційних мереж, приєднання до мереж водопостачання, встановлення загальнобудинкових і приватних вузлів обліку, замовлення проб якості води, виклик майстрів для налагодження роботи каналізаційних мереж, відновлення чи налагодження водопостачання і водовідведення;

– Реалізація екологічних, соціальних, інноваційних проектів, маркетингова діяльність, рекламні та інформаційні заходи та ін.

– Індивідуальний підхід до кожного клієнта і вирішення можливих проблем, пов’язаних із послугами водопостачання та водовідведення, проведення особистих прийомів громадян.

Сервісний центр працює з 8:00 до 18:00 без перерви на обід. Вихідні — субота та неділя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: