20:08, 03 Квітня 2019

У Луцьку незабаром оновлять вигляд дворів на двох вулицях. ФОТО

У Луцьку ремонту прибудинкових територій керівництво міста приділяє значну увагу. Хоча уже багато дворів Луцька змінили свій вигляд з розбитих й темних на сучасні та ошатні, але ще є чимало, де необхідно провести комплекс робіт з оновлення.

Про це інформує Луцька міськрада.

Депутатським корпусом у 2017 році було затверджено перелік вулиць та прибудинкових територій, де у 2018-2019 роках триватимуть капітальні ремонти. Міська влада активно працює над його втіленням у життя.

Цьогоріч на мешканців дворів на вулиці Львівській, 63 та 63а чекають кардинальні зміни. Незабаром тут розпочнеться капітальний ремонт. Сьогодні сюди завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутат міської ради Сергій Савчук та директор департаменту ЖКГ Юрій Крась, аби обговорити з мешканцями хід робіт, вислухати їхні пропозиції та зауваження.

Звертаючись до присутніх, перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що перед початком робіт у будь-якому дворі проводяться зустрічі із мешканцями. Їх метою, за його словами, є ще до початку робіт узгодити усі питання, вислухати пропозиції. Він зауважив, це дуже важливо, адже саме цим людям тут жити, гуляти з дітьми й онуками, а тому їм має бути комфортно. Григорій Недопад наголосив, що під час робіт міська влада контролюватиме підрядну організацію, аби вони робили все якісно.

Потому, директор департаменту ЖКГ Юрій Крась представив присутнім план робіт. Він наголосив, що тут буде замінено дорожнє покриття, встановлено нові бордюри, бруківкою викладуть тротуари. Також буде встановлено дитячий майданчик та відновлено зовнішнє освітлення.

Під час зустрічі мешканці будинків вносили свої побажання щодо влаштування місць для паркування автомобілів, розміщення дитячого майданчика, видалення окремих дерев.

Також мешканці будинків на вулиці Львівська, 63 та 63а просили у керівництва міста, після завершення реконструкції дворів, встановити штучні обмежувачі швидкості руху. Мотивували своє прохання вони тим, що й нині через їхні двори часто з великою швидкістю їздять водії, які бажають зрізати дорогу з вулиці Львівської на Даньшина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: