17:00, 14 Червня 2018

У Луцьку нагородили переможців всеукраїнського турніру з футболу. ФОТО

У міській раді привітали переможців Всеукраїнського турніру з футболу “Ігри Нескорених-2018”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Нещодавно у місті Києві відбувся перший Всеукраїнський турнір з футболу “Ігри нескорених”. Проект є ініціативою уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка та Міністерства оборони України, а організатором змагань виступила Федерація футболу України. У матчах турніру взяли участь шість команд із різних регіонів країни, сформованих із бійців АТО, які отримали серйозні поранення, захищаючи нашу державу на сході.

Місто Луцьк та Волинську область на футбольному турнірі представила команда “ВолиньYES”, яка повернулася додому із перемогою. Футболісти привезли до Луцька почесні нагороди, найголовніша з яких – “Кубок нескорених-2018”, символ патріотизм, незламності та сили духу.

Сьогодні, 14 червня, гравці команди “ВолиньYES” зустрілися із представниками міської влади, аби поділитися враженнями про участь у турнірі. У стінах міської ради героїв зустрічали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: