20:43, 17 Травня 2019

У Луцьку нагородили особливими відзнаками найкращих вчителів та учнів. ФОТО

17 травня 2019 року у стінах Палацу культури міста Луцька відбулось міське урочисте свято з нагоди завершення конкурсу “Учень року. Учитель року — 2019”. В рамках заходу вшанували усіх його учасників та нагородили переможців особливими відзнаками.

Про це повідомляє Луцька міськрада.

Для того, щоб привітати цвіт учнівської молоді та висловити подяку найкращим педагогам, сюди завітали радник міського голови Ігор Поліщук разом із начальником управління освіти Зіновією Лещенко. Також у залі зібрались працівники освіти, керівники навчальних закладів та батьки учнів.

Звертаючись до присутніх, Ігор Поліщук зазначив, що сьогодні приємно бачити у залі Палацу культури так багато обдарованих учнів.

“Велика вдячність педагогам, які підготували стільки талановитих дітей. Ви вкладаєте у них свій час, знання та душу. Часто працюєте на самому ентузіазмі, аби діти отримали знання, які у майбутньому допоможуть їм стати успішними людьми. Дякую й батькам за виховання. Дякую дітям, адже навчання — це велика праця. Вітаю усіх переможців”, — додав він.

Також Ігор Поліщук зауважив, що міська влада працює над покращенням матеріально-технічної бази закладів освіти, аби там було комфортно та затишно. Так, за його словами, за цей та наступний роки у дошкільні, шкільні, школи естетичного виховання спрямують понад сім мільйонів євро інвестицій. Він наголосив, що це значні кошти, які вкладатимуть в оновлення фасадів, заміну вікон, ремонт харчоблоків.

Потому, найкращі учні та педагоги отримали нагороди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: