11:39, 26 Квітня 2018

У Луцьку на хабарі викрили одного з заступників міського голови та голову одного з судів

Про це сьогодні, 26 квітня, повідомив заступник начальника Департаменту захисту економіки Національної поліції. За його словами, загальна сума неправомірної вигоди, яку одержали фігуранти, становить 27 тисяч доларів США.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Працівники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції України та прокуратури Волинської області за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили одного із заступників міського голови та голову суду у хабарництві.

«Під час слідства встановили, що один із заступників міського голови спільно зі службовими особами Луцької міської ради організували корупційну «схему» вирішення питань, що входять до їх компетенції» – повідомив заступник начальника Департаменту захисту економіки Національної поліції Руслан Марчук. – Щоб приховати свою «трудову» діяльність, залучили посередника».

У межах кримінального провадження, відкритого слідчим управлінням поліції в Волинській області за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що заступник міського голови за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований житловий будинок вимагає 17 тисяч доларів США. Кошти зловмисники отримували у декілька етапів.

Як повідомив Марчук, у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови встановили факт його посередництва під час вимагання головою одного з судів області неправомірної вигоди. А саме 10 тисяч доларів США за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження. Як і в першому випадку, залучили посередника, а кошти також одержували частинами.

У середу, 25 квітня, у Луцьку працівники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції України, обласного управління захисту економіки та прокуратури Волинської області за процесуального керівництва ГПУ та САП затримали заступника міського голови, трьох службових осіб Луцької міської ради, голову одного з судів області та посередників під час одержання останніх частин неправомірної вигоди.

Правоохоронці вилучили предмети неправомірної вигоди.

За місцем роботи та місцем мешкання фігурантів провели обшуки, під час яких вилучили кошти, котрі раніше частинами передавали в якості неправомірної вигоди.

Як повідомляли раніше, у заступника мера Луцька обшуки, через які його забрали до лікарні, згодом повідомили деталі обшуку Рачкова: посадовців Луцькради затримали на хабарі у 7 тисяч доларів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: