22:09, 25 Квітня 2018

Деталі обшуку Рачкова: посадовців Луцькради затримали на хабарі у 7 тисяч доларів

Посадовців міської ради та голову суду на Волині викрили на одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Прокуратура Волинської області спільно з УСБУ в області, відділом протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управлінням захисту економіки в області за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, в рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди від громадянина в сумі 17 000 доларів США службовими особами Луцької міської ради за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у Луцьку 25 квітня 2018 року трьох посадовців міськради, у тому числі заступника міського голови, затримала під час одержання ними чергового траншу неправомірної вигоди — в розмірі 7 000 доларів США.

Грошові кошти та інші речові докази вилучені під час огляду місця події. Окрім того, у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови встановили факт його посередництва під час вимагання Головою одного з судів області неправомірної вигоди від громадянина за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження.

Служетельку Феміди затримали також 25 квітня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії задля збору доказової бази для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності причетних посадових осіб за вчинення цього злочину, а також обшуки за місцем роботи та місцем проживання фігурантів, в ході яких грошові кошти, котрі раніше частинами передавалися в якості неправомірної вигоди, відшукані та вилучені.

Нагадаємо, заступника міського голови Олександра Рачкова під час обшуків забрала швидка. 

Вирішується питання про затримання фігурантів провадження в порядку ст. 208 КПК України.

У справі можуть також фігурувати начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Юрій Маслюк та голова земельної комісії Луцької міськради Євгеній Ткачук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: