14:16, 21 Травня 2019

У Луцьку майстрів та майстринь запрошують на карнавал повітряних куль

Карнавал повітряних куль “Аеросфера 2019” активно готується до старту. Організатори наповнюють програму та обмірковують безліч варіантів з облаштування території.

Протягом двох днів 1-2 червня на території Іподрому в парку ім. Лесі Українки команда “Аеросфери” творитиме настрій та емоції лучан не лише повітряними кулями, польотами, підйомами та світловими шоу.

“Аеросфера” – це в першу чергу свято для всієї родини, адже саме в ці дати припадає Міжнародний день захисту дітей, тож вони фокусують увагу на тих розвагах, які задовільнять дитячі примхи та витівки дорослих.

Одним з компонентів програми задумано ярмарок ручних виробів та проведення майстер-класів з рукоділля. Організатори запрошують місцевих майстрів та майстринь взяти участь у ярмарку та презентувати власні вироби.

Умови участі:

– Організатори безкоштовно надають локацію для проведення ярмарку та забезпечують усіх відібраних учасників столами, стільцями та, при потребі, готові обговорити додаткові технічні деталі.

– Останній термін зголошення – 29 травня о 12:00, аби організатори змогли вчасно підготувати усе необхідне для цієї зони.

– Тривалість ярмарку щодня (1-2 червня) 15:00-19:00, тож кожен учасник зобов’язується представляти власні доробки у цей період.

– Організатори обов’язково попросять надіслати фото або лінк на опубліковані вироби.

– Учасник публікує у соціальних мережах афішу карнавалу Аеросфера 2019 з власним текстом про участь у ярмарку.

Учасники та всі охочі можуть пропонувати теми в програму майстерок. За майстрами проведення та матеріали, за організаторами – безкоштовна локація, згадки про вас в основній програмі карнавалу, сприятлива атмосфера та інформаційний супровід в межах програми “Аеросфери”. Усі творчі майстерні відбуватимуться за заздалегідь узгодженим розкладом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: