18:56, 14 Березня 2018

У Луцьку книгозбірня провела черговий День патрульного поліцейського. ФОТО

Активний, насичений подіями День патрульного поліцейського розпочався у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва проектом «Жива бібліотека», учасниками якого стали патрульні поліцейські та учні Луцького центру професійно-технічної освіти.

Про це повідомляє прес-служба бібліотеки.

Книгозбірня вже втретє проводить таку зустріч, щоразу із новими учасниками. Спілкування у форматі «живої бібліотеки» не тільки має схвальні відгуки від читачів та поліцейських, а й дає можливість краще дізнатись про особливості служби патрульних, можливість аудиторії задати велику кількість різноманітних питань, налагоджує контакти, додає позитиву.

А в післяобідню пору, десятикласники Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою побували на тематичній зустрічі «Правова допомога підліткам». Участь у проведенні заходу взяли: представники регіонального та Луцького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, інспектори патрульної поліції та представники обласного управління юстиції.

На події жваво обговорювали права та обов’язки підлітків, правове поле в якому діють патрульні поліцейські в роботі з неповнолітніми. Учням демонстрували соціальні відеоролики Міністерства внутрішніх справ України. Патрульні поліцейські відповідали на жваві питання юних правознавців та розповідали про випадки із своєї практики. Учням наголошували, що важливо знати свої права і разом із тим бути законослухняними і небайдужими громадянами.

Довідка: Волинська обласна бібліотека для юнацтва та патрульна поліція Луцька співпрацюватимуть у проекті «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) із грудня 2017 року по квітень 2018 року. Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: