12:12, 22 Вересня 2018

У Луцьку кличуть на літературно-пивну вечірку-концерт

Антін Мухарський запрошує на літературно-пивну вечірку-концерт у Луцьку, присвячену презентації його чоловічого роману “I AM NOT RUSSIA”. 

Про це повідомляють організатори.

“Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу. Цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО читати цей твір людям без почуття гумору! Приходьте! Буде весело, цікаво та неполіткоректно”, — йдеться в анотації до книги.

Захід відбудеться 5 жовтня у “ЛучеSк-пабі. Початок — о 20:00.

Довідка: Антін Мухарський (також відомий під псевдонімом Орест Лютий) ─ письменник, актор, телеведучий. Автор музичного проекту «Лагідна та сувора українізація». Засновник мистецької платформи «Український культурний фронт», автор культової програми «Зелена лампа», а також альманахів «Жлобологія» (дослідження природи сучасного хама), «Майдан. (Р)еволюція духу» (народження української неогероїки) та «Національна ідея модерної України» (українська футурологія).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: