14:40, 21 листопада 2018

У Луцьку кіноманів запрошують на вечір документального кіно

Проект “Lutsk Night Cinema” запрошує кіноманів на вечір документального кіно XV Мандрівного “Docudays UA”.

Подія відбудеться у суботу, 24 листопада.

Цьогоріч будуть дивитися й обговорювати фільми:

1) “Проект “Бабця” (реж. Балінт Ревес – Угорщина, Великобританія) – це семирічна історія-дослідження про те, як три онуки розпитують своїх бабусь про минуле і в якийсь момент вирішують організувати їм зустріч. Одна з них – англійська шпигунка, інша – танцівниця з нацистської Німеччини і третя – угорка-комуністка, котра пережила Голокост. Фільм про цінності і табуйовані теми, а також – зв’язок поколінь;

2) “Коли я чую спів птахів” (реж. Тріне Валлевік Гобюрґ – Норвегія) – анімація-розповідь про кот-д’івуарських дітей, котрі змушені були покинути свою країну через війну, що розгорілася після президентських виборів 2010 року. Шість років потому діти обговорюють свої надії та мрії про майбутнє;

3) “Смерть дитини” (реж. Лассе Баркфорс, Фріда Баркфорс – Данія, Швеція, США) – дослідження життя батьків, які спричинили смерть власних дітей. Цей фільм охоплює багато різних життєвих ситуацій, коли стається трагедія, і в ній хтось винний. Однак у тому, що зробили ці батьки, є щось, що викликає певне соціальне обурення й осуд. Бо що це за батьки, які можуть забути немовля у машині?

Вечір відбудеться в Молодіжному центрі Волині (вул. Градний узвіз, 5). Початок – о 18:00. Вхід – вільний.

Фестиваль аполітичний і некомерційний.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності.

Про всі покази Фестивалю стежте за інформацією на офіційній сторінці у “Фейсбук”, а також на сайті Мандрівного “Docudays UA”.

Довідково: Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA” проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми “Culture Bridges”, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: