18:29, 27 Вересня 2018

У Луцьку готуються до нового опалювального сезону. ФОТО

Незабаром розпочнеться новий опалювальний сезон. Працівники ДКП “Луцьктепло” цьогоріч провели активні ремонтні роботи на теплових мережах, теплових пунктах, котельнях. Окремі роботи ще тривають і їх хочуть завершити у стислі строки.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Сьогодні, 27 вересня, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту ЖКГ Юрій Крась та директор ДКП “Луцьктепло” Валентина Малютіна інспектували хід цих ремонтних робіт.

У рамках реалізації спільного з Європейським банком реконструкції і розвитку проекту “Реконструкція системи централізованого теплопостачання міста Луцька” продовжуються роботи із заміни мереж теплопостачання. Нині працівники активно замінюють старі труби на нові, енергозберігаючі. Такі роботи ведуться на вулицях Гордіюк, Кравчука, Потапова.

За словами директора ДКП “Луцьктепло” Валентини Малютіної це дасть можливість зменшити тепловтрати на мережах і зекономити кошти. А окрім того – знизить кількість аварійних ситуацій.

Тривають активні роботи й котельні, що на вулиці Боженка. Тут уже встановили твердопаливного котла потужністю 5 мВт, котрий дасть змогу у міжопалювальний період повністю забезпечувати мікрорайон ДПЗ гарячою водою без використання котлів, які працюють на газі. У опалювальний період це зменшить використання газу на цій котельні, який постійно зростає у ціні.

Оглянули керівники міста й те, як провели відновлення території після заміни тепломереж на вулиці Загородній, поблизу Волинського обласного перинатального центру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: