20:54, 19 Квітня 2018

У Луцьку фінішував обласний етап фестивалю дружин юних пожежників. ФОТО

19 квітня відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, який провело Управління ДСНС України у Волинській області спільно з обласним  управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та обласною організацією Добровільного пожежного товариства.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

За першість змагалися 5 команд – переможців зональних етапів з Горохівського, Рожищенського, Старовижівського, Камінь-Каширського та Любомльського районів. Гостей обласного фестивалю ДЮП гостинно приймав Палац учнівської молоді міста Луцька.

Привітав учасників фестивалю та побажав перемоги найкращим заступник начальника Управління ДСНС України у Волинській області Олег Билиця. Адресуючи слова вітань, він також наголосив на важливості навчання вимогам безпеки підростаючого покоління.

«Формування активної життєвої позиції щодо власного життя, озброєння знаннями та навичками безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя – це спільне завдання батьків, педагогів та працівників ДСНС у роботі з дітьми», – зазначив Олег Билиця.

При оцінюванні виступів команд судді враховували артистизм, кмітливість, дотепність учасників фестивалю, змістовність виступів, оригінальність, хореографічну і вокальну майстерність. Лейтмотивом виступів конкурсантів стало важливість дотримання правил безпеки та популяризація професії рятувальника як однієї з найбільш гуманних та затребуваних у суспільстві.

За результатами змагань визначили переможців: команда «Фаєр» з села Кримне Старовижіського району виборола почесне місце, другий результат показали учасники команди «Палаючі серця» з Каменя-Каширського, а заслужену перемогу здобули «Вартові життя» з міста Рожища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: