08:11, 19 Лютого 2019

У Луцьку думають над планом забудови одного із районів — лучани можуть подавати свої пропозиції

Лучан повідомляють про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості коригування проекту детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку. Громадськість закликають подавати свої пропозиції. 

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Як йдеться у повідомленні, уточнять планувальну структуру і функціональне призначення території району в межах вулиць Львіської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку, просторову композицію, параметри забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; організація нормативного транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; комплексного благоустрою і озеленення прилеглої території.

Поверховість житлових будинків планують робити від десяти поверхів до 16 поверхів, культових споруд — не більше два.

Скарги та пропозиції стосовно коригування проекту детального плану території в межах вулиць Львівської, Цегельної та Супутника у місті Луцьку можна подавати до 22 березня 2019 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20, телефон 777-866, 777-864.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: