18:43, 23 Лютого 2018

У Луцьку другокласники одягнули пожежні боївки. ФОТО

22 лютого рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактично-роз’яснювальну роботу серед учнів 2-3 класів Луцької загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Фахівці ДСНС нагадали учням правила безпечної поведінки у зимовий період, розповіли дітям про наслідки, до яких може призвести необережна поведінка на льоду, а також дали поради, як уникнути обморожень.

Найбільше емоцій у школяриків викликало їх ознайомлення з бойовим одягом та спорядженням пожежних. Що чи хто такий «Вогнегасник», як ним вправно користуватися, а ще – пожежні крани, каски, карабін, рятівний пожежний пояс та інші найнеобхідніші речі екіпіровки вогнеборців, і хлопчаки, і дівчатка, приміряли на себе залюбки.

Наприкінці зустрічі діти подарували своїм героям-рятувальникам малюнки, намальовані власноруч та зіграли виставу на пожежну тематику. Навзаєм рятувальники подарували школярам  листівки з правилами безпеки життєдіяльності, аби вони не забували та завжди пам’ятали основні вимоги безпеки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: