21:37, 06 Березня 2018

У Луцьку до весняної толоки хочуть залучити максимальну кількість людей

Сьогодні, 6 березня, відбулася нарада з питань підготовки толоки з прибирання міста за участі першого заступника міського голови Григорія Недопада, заступника міського голови Костянтина Петрочука, радника міського голови Ігоря Поліщука. На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, які забезпечують благоустрій у місті.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

“Наше завдання, щоб толока мала не лише практичне значення, а й допомогла об’єднати лучан, які єдині у своєму прагненні бачити місто чистим і прибраним. Нам потрібно розробити потужну інформаційну кампанію для максимального залучення людей для участі у толоці. Потрібно оперативно розробити план заходів і приступити до його впровадження, адже часу на організаційні питання залишається небагато”, − сказав Ігор Поліщук, розпочинаючи нараду.

Учасники наради висловили думку, що найефективніше толоку проводити, коли зменшиться кількість вологи у парках і скверах, це найкраще робити 20 та 21 квітня (п’ятниця і субота).

Напрацювали пропозиції з підготовки та проведення інформаційної кампанії (виготовлення та розміщення промоційних роликів, повідомлень, статей) у засобах масової інформації з використанням білбордів. Дали доручення підготувати запрошення для представників бізнесу, підприємств, установ, організацій, закладів різних форм власності для участі у толоці.

Ще дали відповідні доручення підготувати інвентар для роботи та транспорт для вивезення сміття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: