17:54, 09 Грудня 2018

У Луцьку для дітей з особливими потребами провели спортивне свято. ФОТО

7 грудня 2018 року КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» у рамках проведення Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» організував спортивне свято «Повір у себе» для дітей з особливими потребами. Захід відбувся на базі КЗ «ЗДО № 28 Компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку» (вул. Даньшина, 4).

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Команди «Капітошки», «Смайлики», «Промінчики» та «Живчики» брали участь у таких естафетах: «Фітбол», «Знайди кульку», «Тунель», «Біг з перешкодами», «Збудуй піраміду». Дітлахи долаючи перешкоди, змагалися у спритності, винахідливості та весело й активно провели час. Усі вони довели, що готові до фізичних випробувань.

Окрім спортивних естафет, організатори підготували веселу руханку, яку із задоволенням вправно виконували всі вихованці дошкільного закладу.

Також учасники і гості свята мали змогу подивитись показові виступи юних талантів. А маленькі солісти та  учасники дитячого оркестру подарували всім присутнім приємні враження.

Команди дітей, які брали участь у змаганнях нагородили дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

Наступне спортивне свято в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» комунальний заклад «Спорт для всіх» планує організувати 12 грудня цього року з вихованцями дошкільного навчального закладу № 21 Луцької міської ради (вул. Марка Вовчка, 6).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: