15:49, 25 Травня 2018

У Луцьку дітлахам презентували «Сонячні історії». ФОТО

У Луцькій бібліотеці-філії № 10 відбулась велика презентація новенької дитячої книги Наталії Бугай «Сонячні історії».

Про це повідомили у бібліотеці.

Привітати та почути поезію авторки прийшли творчі люди, які також мають літературні здобутки, рідні, а також діти, адже книга розрахована на молодший вік. А першими читачами цієї книги стали учні 2-в класу загальноосвітнього закладу № 7, вчитель Людмила Кримусь, які активно долучились до проведення цієї події. У вишиванках, артистично декламували вірші Наталії Володимирівни. Подивувало те, що діти  намалювали чудові ілюстрації до віршів, які вони читали.

Ведуча заходу Лариса Радчук розповіла про Наталію Бугай, як майстриню з виготовлення ляльки-мотанки, до слова, в залі була представлена велика колекція виробів майстрині, яка створила неймовірну позитивну атмосферу презентації.

Окремою сторінкою творчості Наталії Бугай є плідна праця, співдружність з волонтерами організації «Серце патріота», які доставляють на фронт виготовлені майстринею обереги-мотанки, ангели. Під час презентації авторка передала через волонтерів Ольгу та Сергія Балицьких свої книги  дітям на Схід України, а також разом з дітьми вирішили передати воїнам АТО малюнки, які виконали учні до прочитаних віршів.

Під час презентації книжки звучало багато пісень на слова Н. Бугай (музику створили Галина Васіна і Любов Мілевич). Зокрема, школярі гімназії № 18 виконали пісню «Україна-сонце у вінку». Вероніка Назарчук, переможець у багатьох конкурсах співаної поезії,  заспівала «Мрії-наче барви літа», (керівник музичної  школи № 3 Ірина Лаговська).

Присутні переглянули відеокліпи пісень «Крила для метелика» у виконанні Тетяни Хацкевич, «Ми хоемо миру» – вихованців луцької музичної школи № 3. Ці твори виконують на багатьох конкурсах та займають призові місця.

Вітали Наталію Володимирівну з виходом книжки рідні, друзі, шанувальники її творчості: Лукія Василевська, Марія Пишук, Галина Терлецька – члени літературної студії «Зорі над Стиром», викладач муз школи №3 Ірина Лаговська, поет та композитор  Любов Мілевич, волонтери Ольга та Сергій Балицькі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: