20:48, 24 Червня 2019

У Луцьку діткам з особливими потребами провели цікаву екскурсію зоопарком. ФОТО

У Луцьку діткам з особливими потребами провели цікаву екскурсію зоопарком.

Про це інформує Луцька міська рада.

21 червня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради провели черговий захід в рамках реалізації соціально-освітнього проекту «ОгоРодина».

Цього дня діти з особливими потребами мали можливість відвідати комунальне підприємство «Луцький зоопарк», де екскурсовод Тетяна Шкірпан провела цікаву екскурсію та розповіла про кожного мешканця зоопарку. Розповіді Тетяни та спілкування з тваринами позитивно позначилися на настрої дітей. Вони здобули нові знання та отримали велике задоволення, особливо від можливості погладити деяких тварин.

Продовженням заходу стало відвідування овочевого городу, де дітки залюбки поливали та пололи свої городи. Зокрема, Дарина Шклярук була дуже здивована, що за такий короткий час на овочевих культурах з’явилися перші плоди.

Діти отримали задоволення від роботи на грядках та пишалися своїм результатом. Це заняття навчило їх бережно ставитися до природи. Проект «ОгоРодина» є унікальним, оскільки поєднує в собі родинне дозвілля та формування персональної відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: