21:18, 13 Вересня 2018

У Луцьку демонтують два дитячі майданчики

Дитяче обладнання, яке несе загрозу життю та здоров’ю дітей, дозволять демонтувати муніципалам.

Відповідний проект рішення розглядатимуть під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 14 вересня.

Пропонують дозволити департаменту житлово-комунального господарства спільно з департаментом муніципальної варти демонтувати обладнання дитячих майданчиків на проспекті Молоді, 9, поруч з піцерією «Соло», та на проспекті Відродження, 18,  поруч з магазином «Наш край».

Проект рішення підготували, враховуючи неодноразові звернення громадян до групи оперативного реагування «15-80».

Як йдеться у пояснювальній записці, дитячий майданчик на проспекті Молоді, 9 був облаштований   підприємцями Бабієм А.В. та Макєєвим М.В. відповідно до рішення Луцької міської ради від 25.11.2013 №13/21 «Про погодження місця розташування дитячого містечка і кафе підприємцям Бабію А.В. та Макєєву М.В. на проспекті Молоді, 9». За період експлуатації дерев’яне обладнання дитячого майданчика повністю зношене, непридатне до використання, несе загрозу життю та здоров’ю відпочиваючих.

Дитячий майданчик на проспекті Відродження, 18 облаштований підприємцями біля магазину «Наш край» власним коштом. Металеве обладнання дитячого майданчика та його дерев’яне огородження зруйновані невідомими особами, також несуть загрозу життю та здоров’ю відпочиваючих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: