13:51, 07 Серпня 2018

У Луцьку біля автостанції хотіли вночі демонтувати магазин. ФОТО

Підприємець стверджує, що його магазин «Черемош» хотіли вночі незаконно демонтувати. Керівництво автостанції зазначає, що магазини підприємця стоять незаконно.

Про це стало відомо сьогодні, 7 серпня.

За його словами, ПрАТ «Вопас» йому погрожували, а вночі уже намагалися демонтувати його магазин.

Підприємець Юрій Герун повідомив, що приблизно о 2 ночі до нього зателефонувала охоронна фірма «Скорпіон», яка охороняє об’єкт нерухомості.

«Сказали, що люди проникли на територію з автовишкою і проводять демонтаж об’єкту нерухомості. Я приїхав. Охоронець каже, що нічого не можемо зробити, бо охоронців лише двоє, а їх було багато людей. Вони викликали поліцію. Коли я приїхав, то поліція вже була, кіоск був завалений на одну сторону, витікало пиво, потріскали і вікна. Підприємець Грицик замалював рекламу на паркані. У мене виник з ним конфлікт. Шоу було ціле. Викликали і швидку допомогу і все, що завгодно. Приїхала поліція зробила слідчо-оперативні дії. Магазин опечатаний – прокоментував підприємець Герун.

Представник підприємця юрист Віктор Кучма зазначив, що ситуація, яка виникла на цій земельній ділянці пов’язана з конфліктом, який виник ще з 2010 року в силу обставин, що спірні сторони мають кожен з об’єктів нерухомого майна, тобто підприємець має магазини і підприємство автостанції теж має приміщення автовокзалу і навіс. З 2015 року договір оренди припинений в підприємства автостанції. Справа в суді, яка розглядалася про поновлення договору оренди землі автостанції відмовили. Відповідно, зараз є справа, яка розглядається у різних судовий інстанціях. Відповідно пропонували неодноразово спроба примиритися, щоб у цьому примиренні саме Луцька міська рада була арбітром. Жодна зі сторін не може дійти згоди і примирення на цей момент неможливе.

«Вчора, 6 серпня, розпочалися неправомірні дії щодо вивезення будматеріалів на землю комунальної власності. Ця земля на сьогоднішній день не перебуває з жодної господарюючих сторін», – зазначив юрист.

Виконувач повноважень голови правління ПрАТ «Вопас» Наталія Гітун зазначила, що на сьогодні з’ясували, що земля є державною, а не комунальною, і це уточнять у подальших судах, які ще будуть тривати.

Представники ОДА та керівництво ОДА провели переговори, однак вони тривали за зачиненими дверима. Журналісти та підприємець на нараду потрапити не змогли.

Радник голови ОДА Денис П’ятигорець зазначив, що переговори тривала щодо того, чи будуть закривати автостанцію, а підприємець жодним чином не дотичний до цього питання.

Наталія Гітун пояснила, що у них була спроба рейдерського захоплення:

«Про яке будівництво може вестися мова, якщо є виграні суди по цій ділянці про її виокремлення, в апеляції. Справа знаходиться у касації, вона просто зупинена до вирішення аналогічної справи в Одесі».

Гітун наголошує, що Геруну хочеться побудувати торговий центр:

«Це не його приватна ділянка, йому не було виділено землі навіть під будівництво тих магазинів, які є, це було доведено в суді. Нам пропонував Герун 50 тисяч доларів тільки, щоб ми пішли, через поліцію, як можна йому вірити?», – зазначила Гітун, але після того, як її поправив П’ятигорець, що пропонувала не поліція, вона наголосила, що гроші пропонував Герун.

За словами Гітун, вони вірять все таки у верховенство права:

«Ми не одинокі, у Луцьку в нас є родичі, народні депутати, в Верховній Раді, в Кабміні, в нас є, слава Богу, Президент, який ще стоїть на позиції законності, і, дай Бог, нам пережити це все, ми всі прийдемо до правової держави», – прокоментувала Наталія Гітун.

Щодо демонтажу магазину, то Наталія Гітун зазначає, що рішення щодо знесення його магазину «Черемош» прийняли у Луцькраді ще 6 жовтня 2016 року.

У ПрАТ «Вопас» пояснюють, що мають дозвільні документи на реконструкцію підземного туалету під торговий центр, який розміщений під нерухомістю підприємця Геруна. Спочатку його хотіли реконструювати хоча б під бомбосховище, а зараз він законсервований, тому що там є проблеми із каналізацією.

Окрім, того на сайті автостанції обіцяють розмістити відео з конфлікту підприємців Геруна та Грицика. За їхніми словами, Герун побив Грицика, який є інвестором реконструкції підземного туалету.

Нагадаємо, наразі автостанція № 1 продовжуватиме працювати у звичайному режимі. 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: