11:43, 07 Серпня 2018

Луцьку автостанцію не будуть закривати

Луцька автостанція № 1 буде продовжувати свою роботу у звичайному режимі.

Про це стало відомо сьогодні, 7 серпня.

Виконувач повноважень голови правління ПрАТ «Вопас» Наталія Гітун повідомила, що автостанція № 1 наразі буде продовжувати працювати.

«Дуже важко нам далося це рішення, ми провели переговори з усіма органами і інстанціями, представниками обласної влади і дійшли висновку у цьому рішенні, що для нас найважливішою є позиція громади і підтримка громади – надання послуг саме простим волинянам, які є пасажирами. Ми прийняли рішення при важких переговорах не зупиняти діяльність Луцького автовокзалу, не дивлячись на те, що є елементи небезпеки – нависання кабелю над проїзною частиною, часткове захоплення будівель і землі. Ми цю відповідальність віримо і надаємо правоохоронним органам і обласній владі, яка виявила до нас підтримку, яка виявила позицію за справедливість. Хотілося би і надалі мати цю підтримку, мати всілякі розслідування будь-якої протизаконної діяльності, зупинення цієї діяльності у разі її появи. Ми сподіваємося, що ми і надалі будемо надавати надійні послуги, будемо сподіватися на свідомість пасажирів, які будуть страхувати своє життя, беручи квиточки, а ми будемо займатися тим, щоб наші послуги були найкращими», – зазначила Наталія Гітун.

Радник голови Волинської ОДА Денис П’ятигорець прокоментував, що вчора, 6 серпня, о 8 ранку був дзвінок від автовокзалу на гарячу лінію із боротьби із рейдерством. Було повідомлення, що відбувається рейдерське захоплення автовокзалу. Є випадки застосування сили до працівників автовокзалу з боку одного з підприємців:

«Ми виїхали терміново на місце, побачили ситуацію, поспілкувалися з представниками автовокзалу, поліції і ми потім почали вивчати всю цю ситуацію. Я провів переговори з виконувачем повноважень міського голови, я говорив з нашим департаментом, з Нацполіцією. І ми дійшли висновку, що у цій ситуації, коли є спір між двома суб’єктами господарювання, ми як обласна влада, мусимо зробити все для того, щоб дотримувався закон, а по-друге, щоб були захищені права пасажирів. У нас в ОДА немає жодного зауваження до роботи автовокзалу. Робота з пасажирами ведеться на належному рівні. Керівництво автовокзалу пішло нам на зустріч і не буде вчиняти жодних дій щодо закриття автовокзалу, якщо, звичайно, не погіршиться ситуація».

Також за словами П’ятигоря, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт сказав, що міська влада не має відношення до цієї проблеми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: