14:40, 17 Травня 2018

У Луцьку більше ста інфекціоністів України обмінювалися досвідом. ФОТО

Щороку Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів організовує науково-практичну конференцію, аби обговорити роль і місце інфекціоністів в умовах реформування медичної галузі.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У форумі взяли участь 127 лікарів та науковців з 22 областей України, які вели мову про кров’яні інфекції як загальнодержавну проблему. Адже за офіційною статистикою в Україні інфекційні захворювання щороку збільшуються на 18 %. Крім того, сьогодні так і не визначили, якою буде співпраця медиків з початковою ланкою і як налагодити співпрацю з сімейними лікарями.

Варто зазначити, що цього року на ремонт приміщення обласна інфекційна лікарня отримає 40 мільйонів гривень з бюджетів усіх рівнів.

“В інфекційній лікарні більше 60% пацієнтів цієї медичної установи саме лучани, тому депутати міської ради виділили на її ремонт 10 мільйонів гривень”, – зазначив заступник начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Віктор Глухманюк.

Отож, впродовж двох днів лікарі та науковці під час пленарних засідань спілкуватимуться про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні гельмінтозів, гепатитів, малярії, кору, хвороби Лайма та інших інфекційних захворювань. На завершення всеукраїнської конференції усі учасники отримають відповідний сертифікат та підготують спільний проект рішення щодо подальшого розвитку інфекційної служби в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: