10:25, 06 Січня 2018

У Луцькраді введуть пропускний режим та посиленні заходи безпеки

У будівлях Луцької міської ради вводять пропускний режим та підвищать рівень безпеки.

Відповідне розпорядження підписав виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Згідно із розпорядженням у Луцькраді мають забезпечити з 1 березня 2018 року роботу системи керування і управління доступом, інших технічних засобів безпеки при здійсненні пропускного режиму в адміністративних приміщеннях Луцької міської ради.

Для цього придбають й встановлять обладнання та технічні засоби системи керування і управління доступом на посту відповідального чергового, інші технічні засоби безпеки та керування доступом в будівлях міської ради, що на вулиці Богдана Хмельницького, 17, 19 та 21.

До 1 лютого господарсько-технічний відділ має провести випробовування роботи системи в тестовому режимі, відпрацювання дій відповідальних чергових, працівників та відвідувачів, наладку й технічне обслуговування встановленого обладнання.

В адміністративній будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 19 на посту відповідального чергового при здійсненні пропускного режиму відбуватиметься:

– посилений огляд габаритних речей, предметів відвідувачів, що проносяться в приміщення, із використанням для цього, в разі необхідності, ручного металодетектора;

– переміщення матеріальних цінностей підприємств, установ, організацій через центральний вхід виключно згідно з Актами переміщення;

– обмежений доступ до будівлі через службовий вхід, за винятком осіб, які мають такий доступ;

– здійснення контролю за в’їздом автотранспорту до внутрішнього двору будівлі із записом у відповідному журналі;

– ведення персонального обліку відвідувачів із записом у відповідному журналі;

– недопущення прийому на зберігання від сторонніх осіб будь-яких предметів та речей.

Також встановлять камери схову для габаритних речей відвідувачів у холі центрального входу та переобладнають фойє центрального входу з урахуванням особливостей пропускного режиму та роботи СКУД, правил пожежної безпеки, вимог до робочого місця відповідального чергового, оснащення його спеціальними меблями, охоронною сигналізацією, системою відео нагляду, сучасними технічними засобами зв’язку.

Двері службового входу обладнають кодованим замком з картковою системою допуску, відеонаглядом та зв’язком.

Перекриють також вхід до приміщення з обідньої зали КП «Їдальня № 26»       на час роботи цього підприємства.

У міськраді постійно чергуватиме у рамках робочого часу працівник муніципальної варти.

Обладнають також внутрішні вхідні двері до будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 21 кодованим замком з картковою системою допуску, внутрішнім телефонним зв’язком та відеонаглядом хол перед цими дверима. Такі ж заходи проведуть у будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 17.

Вивчать також питання щодо можливості закріплення за виконавчим комітетом Луцької міської ради земельної ділянки, що навпроти адміністративної будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 19, її технічного оснащення під автопарковку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: