13:13, 10 Вересня 2018

У Луцькому районі рятувальники провели пожежно-профілактичний рейд у сільській місцевості

Сьогодні, 10 вересня працівники Луцького міськрайонного відділу та рятувальники 1-ї ДПРЧ Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактичний рейд для запобігання виникнення пожеж у житловому секторі та природних екосистемах. Ця робота проводилась на території Романівської сільської ради.

Про це повідомляють у прес-службі рятувальників.

Рятувальники розповіли громадянам основні вимоги пожежної безпеки в побуті та нагадали про заборону спалювання сухої трави. Акцентували увагу на тому, що більшість надзвичайних подій трапляється через необачність та ігнорування елементарних вимог безпеки.

Особливу увагу приділили самотнім громадянам літнього віку та особам, які опинилися у складних життєвих обставинах. У ході профілактичного відпрацюваня вісім зустрічним громадянам роздали друковані матеріали з питань безпеки.

Також інформуючи про ризики виникнення пожеж, фахівці Служби порятунку нагадали про неприпустимість випалювання сухої рослинності та закликали до обережності з відкритим вогнем під час господарювання на луках та земельних паях, випасання худоби та перебування у лісах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: