16:29, 25 Березня 2018

У Луцькому НТУ відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Якість та безпечність товарів»

На базі факультету бізнесу Луцького національного технічного університету 23 березня стартувала II Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Якість та безпечність товарів».

Про це повідомили у прес-службі університету.

Передусім, учасників та гостей заходу привітав проректор Луцького НТУ Валентин Талах, декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун та завідувач кафедри товарознавства та експертизи у митній справі Луцького НТУ Людмила Байдакова.

Потому присутні заслухали доповідачів пленарного засідання. Зокрема, про особливості роботи Волинської торгово-промислової палати розповіла заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків Волинської ТПП Юлія Олімпіюк. Про проблеми та шляхи їх вирішення у захисті прав споживачів доповіла провідний спеціаліст відділу контролю у сферах захисту прав споживачів, реклами, антитютюнового законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Ірина Климчук. Зауважимо, обидві дівчини здобували освіту у Луцькому національному технічному університеті.

Крім того, із власними промовами виступили студенти Луцького НТУ. Зокрема, у їхніх дослідженнях мова йшла про види винних пробок та їх вплив на якість, оцінки якості торговельного обладнання, нітратів у продуктах харчування. Виступили студенти й з темами «Особливості сушіння слив» та «Контроль якості сухофруктів».

Варто зазначити, що основними напрямками роботи конференції є дослідження якості товарів, актуальні проблеми безпечності товарів, проблеми технічного регулювання в Україні та світі, інфраструктурний розвиток торгівлі, сучасні харчові технології, інноваційні технології виробництва та тенденції асортименту товарів, митне регулювання експортно-імпортних операцій з товарами. У рамках кожної тематичної секції представники університетів із різних куточків України, а також ВИШів Молдови й Литви мали нагоду виступити із доповідями.

Зокрема, відвідали конференцію студенти та науковці із Херсонського НТУ, Економіко-технологічного технікуму Херсонського НТУ, Київського національного торгово-економічного університету, Київського НТУ України «Київський політехнічний інститут ім. І Сікорського», Київського університету будівництва та архітектури, Київського національного університету харчових технологій, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Чернігівського НТУ, Львівського торговельно-економічного університету, ВНЗ Укооспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Донецького національного університету економіки і торгівлі, Одеської національної академії харчових технологій, Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки, Інституту продовольчих ресурсів НААН, Литовського університету імені А. Стульгінскіса та Державного аграрного університету Молдови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: