14:31, 20 Вересня 2018

У Луцькому НТУ – флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту. ФОТО

Традиційно 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. У Луцькому національному технічному університеті також відбулися заходи, приурочені до цього дня.

Про це повідомили у виші.

Зокрема, це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU), членом якої є Спортивна студентська спілка України. 20 вересня прийнято привертати увагу та підвищувати значущість спорту в навчальних закладах, таким чином, залучати до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

“Так, сьогодні о 12:30 одночасно по усіх ЗВО стартував всеукраїнський флешмоб – підтягування на перекладині. «Луцький НТУ – заклад вищої освіти з добре розвинутим спортом високих досягнень. Тож, хай щастить, ми зі всіма!», — змотивував присутніх учасників «здорової» акції ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

У флешмобі взяли участь не лише здобувачі освіти, а й викладачі, серед яких доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, майстер спорту з карате, кандидат у майстри спорту з поліатлону, кандидат в майстри спорту з рукопашного бою Олександр Панасюк.

«Дотично ми, аби популяризувати спорт, провели серед студентів забіг на 1 км та футбольний матч, за результатами якого відбудеться відбір кращих до збірної команди університету», — додав завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Луцького НТУ Сергій Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: