09:11, 15 Березня 2018

У луцькому дитсадку відбулося свято безпеки. ФОТО

14 березня у закладі дошкільної освіти № 35 міста Луцька відбулися заходи у рамках Тижня безпеки життєдіяльності. До проведення навчально-виховних занять цього дня долучилися співробітники Управління ДСНС України у Волинській області.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Наймолодші вихованці дошкільного закладу разом із педагогами демонстрували знання правил поведінки на дорозі. Зважаючи, що у дошкільному закладі важливу увагу приділяють поєднанню навчальних заходів з комплексом фізичного розвитку, в естафеті «Безпека дорожнього руху» цей напрямок роботи мав виразне відображення.

Змістовною та цікавою була й пожежна вікторина у середній групі: малюки, поділившись на команди, демонстрували знання і навики вимог пожежної безпеки. У підсумку перемогла дружба й усі учасники вікторини отримали книги-розмальовки, виготовлені у рамках проекту міжнародної співпраці «Безпечне дитинство».

Цього дня артистичні здібності й здобуті знання протипожежних вимог, правил поведінки на льоду та під час виявлення вибухонебезпечних предметів демонстрували й найстарші вихованці дитсадка, демонструючи виставу «Про безпеку варто знати».

Крім того, діти переглянули навчальний мультфільм «Сірники – не іграшка, вогонь – не забава» та вкотре повторили основні вимоги безпеки, яких повинні дотримуватися діти дошкільного віку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: