18:16, 16 Травня 2018

У луцькому дитсадку відбулося свято безпеки. ФОТО

16 травня у луцькому дитсадку № 34 «Марічка» відбулися заходи у рамках Тижня безпеки життєдіяльності. До проведення занять долучилися співробітники Управління ДСНС України у Волинській області.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Вихованці старшої групи разом зі педагогами займалися у спортивному залі. Саме там відбулося відкрите заняття «Юні рятувальники», за перебігом якого спостерігали та активно підтримували батьки та педагоги.

Дошкільнята демонстрували знання основ безпеки під час вікторини на протипожежну тематику, декламували вірші та визначали правильні чи хибні твердження, які пропонувала на розгляд вихователь.

Під час спортивної естафети діти виконували фізичні вправи, долали імітовані перешкоди та підіймалися на вершини мотузковими драбинами, а також гасили імітовану пожежу та рятували малюків на своєрідних «переправах» зі спортивних обручів.

Маленьким учасникам навчально-виховного дійства представники ДСНС нагадали про важливість дотримання правил пожежної безпеки та вручили листівки і книги-розмальовки, виготовлені у рамках  проекту «Безпечне дитинство», що співфінансується Євросоюзом за програмою «Білорусь – Україна». А батьки та педагоги, які були присутні на занятті, отримали методичні посібники «Безпечне дитинство» з численними порадами та рекомендаціями з усіх аспектів безпечної життєдіяльності дитини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: