12:45, 24 Квітня 2018

У луцьких дитсадках працівників навчали долікарської допомоги

23 квітня співробітники Управління ДСНС України у Волинській області та Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства провели для педагогів та персоналу дошкільних закладів тренінги з надання долікарської допомоги та проведення реанімаційних заходів умовному потерпілому. Заняття, що відбулися у рамках проекту міжнародної допомоги «Безпечне дитинство», рятувальники провели у луцькому закладі дошкільної освіти № 26 «Ялинка» та № 34 «Марічка».

Про це йдеться на сайті рятувальників.

Під час заняття у дитсадку «Марічка» важлива увага приділялася практичному відпрацюванню механізму проведення штучної вентиляції легенів та серцевої реанімації, які на спеціальному тренувальному манекені, що максимально відтворює анатомічні особливості людини, навчав проводити начальник медичної служби управління Петро Савчук.

Педагоги могли практично виконати усю послідовність дій при наданні долікарської допомоги потерпілому внаслідок надзвичайних ситуацій різного характеру.

У дитсадку «Ялинка», окрім навчання основам долікарської допомоги, йшлося про заходи пожежної безпеки. Зокрема працівники ДПТ пояснили принцип дії та продемонстрували порядок застосування вогнегасника як одного із найбільш ефективних первинних засобів пожежогасіння при виникненні загорань на початковій стадії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: