16:22, 13 Липня 2020

У Луцьку знизять ставку податку на нежитлову нерухомість

Для того, щоб допомогти підприємцям та підприємствам пережити наслідки карантину та зберегти максимум робочих місць, депутати міськради планують знизити ставку до 0,5 %.

Про це повідомляє радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».

«На завтрашній сесії будемо пропонувати знизити ставку податку на нежитлову нерухомість на 2021 рік з 0,75 % до 0,5 % аби допомогти підприємцям та підприємствам пережити наслідки карантину та зберегти максимум робочих місць (ставка такого податку встановлюється до 15 липня поточного року на наступний рік).

Внаслідок значного зниження економічної активності, зниження купівельної спроможності та карантинних обмежень підприємства та підприємці у світі та Україні понесли та продовжують нести значні втрати. Не є виключенням і бізнес нашого міста. На жаль, частина підприємств та підприємців внаслідок вищевказаних факторів будуть змушені дедалі більше знижувати активність та скорочувати працівників, хтось не витримає карантину і закриється.

Для того, щоб зменшити навантаження по податках і зборах ми вже приймали раніше рішення щодо звільнення від окремих платежів та зборів.

Зважаючи на численні звернення підприємців та підприємств міста, представників бізнесу будемо пропонувати знизити ставку податку на нежитлову нерухомість на 2021 рік.

Внаслідок поступового розширення бази платників такого податку та запланованого підвищення мінімальної заробітної плати, до розміру якої прив‘язаний розмір такого податку, бюджет міста не понесе значних втрат. Разом з тим така знижка допоможе підприємцям та підприємствам нашого міста», – повідомляє посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: