15:05, 26 Травня 2020

У Луцьку змінили часові програми роботи світлофорів

У відповідь на звернення водіїв та зареєстровані петиції в Луцьку проводять роботу з коригування проїзду на перехрестях та налаштування роботи світлофорних об’єктів.

Про це повідомляє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад у «Фейсбук».

Здійснили зміну циклограм (часової програми роботи світлофора) на таких світлофорних об’єктах: перехрестя пр. Соборності-вул. Чорновола; перехрестя пр. Соборності – супермаркет ТАМ-ТАМ;

Збільшили час проїзду з проспекту Соборності на заправку та стоянку супермаркету: перехрестя вул. Винниченка – вул. Потапова;

Збільшили час проїзду по вул. Винниченка: перехрестя пр. Відродження – вул. Рівненська;

Збільшили час проїзду по вул. Рівненській: перехрестя вул. Рівненська – вул. Авторемонтна.

Змінили організацію дорожнього руху, замінили світлофорну колонку на вул. Авторемонтній. Збільшено час проїзду по вул. Рівненській.

Для зменшення часу простою автомобілів перед світлофором на об’єктах запровадили зміни часової програми в залежності від часу доби та інтенсивності руху по напрямках на перехресті. Такі зміни відбуваються на наступних світлофорних об’єктах: Перехрестя вул. Карпенка-Карого – вул. Задворецька; Перехрестя вул. Рівненська – вул. Задворецька; Перехрестя вул. Рівненська – вул. Авторемонтна.

«Звертаємо увагу, що на перехрестях при виїзді з другорядного напрямку або при повороті праворуч одночасно дозволено перехід проїжджої частини пішоходам та згідно п.16.2 ПДР (Правил дорожнього руху ) «На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку».

Наразі у Луцьку проводиться капітальний ремонт світлофорів, що реалізується за кошти співфінансування Луцької міської ради та Європейського Союзу в межах проекту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма та Луцька» через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Роботи з організації дорожнього руху та налаштування світлофорів при ремонті виконується згідно з розробленим проектом. Проте при введені в роботу об’єктів виникає необхідність коригування у зв’язку зі зростанням інтенсивності руху автотранспорту»,  – пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: