18:48, 03 Березня 2020

У Луцьку здійснять грошову оцінку комплексу «Круча», який продаватимуть

Оголосили конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення експертної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області. Йдеться про будівлю комплексу «Круча», яку облрада планує виставити на продаж.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Найменування об’єкта оцінки: будівля оздоровчого комплексу площею 846,0 м² та будівля прохідної площею 6,4 м².

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 43010,  вул. Дубнівська, 26а, м. Луцьк.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: комунальне підприємство «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Телефон замовника конкурсу: (0332) 778136.

Електронна адреса замовника конкурсу: post@volynrada.gov.ua

Кількість об’єктів необоротних активів згідно з аналітичним обліком (основних засобів, незавершеного будівництва, довгострокових фінансових інвестицій, нематеріальних активів):   2 будівлі загальною площею 852,4 м².

Розмір земельної ділянки (ділянок), усього: 0,95 га.

Місце розташування земельної ділянки: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 26а.

Цільове призначення земельної ділянки: для обслуговування будівлі оздоровчого комплексу.

Правовий режим земельної ділянки: право власності на земельну ділянку.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: ні.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 29 лютого 2020 року.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31 грудня 2015 року  № 2075 (далі – Положення).

Замовник та платник послуг з оцінки – Волинська обласна рада.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напрямку

1.1. «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка відповідно до Положення, складається із підтвердних документів; конкурсної пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт у календарних днях, запечатаних в окремому конверті з відміткою «пропозиція на конкурс»; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) (додаток 3 до Положення).

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення); інформація про претендента (додаток 5 до Положення), яка містить відомості про діяльність претендента (рік заснування: перелік робіт з оцінки; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу) та інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо). При цьому, один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки об’єкта лише одним претендентом.

Усі документи посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (за наявності).

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: будівлі

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 7000,0 грн.

Конкурсну документацію необхідно подавати у запечатаному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву. Конкурсна документація подається шляхом поштового відправлення на адресу: 43027, м-н Київський, 9, м. Луцьк, або безпосередньо до загального відділу виконавчого апарату Волинської обласної ради (м-н Київський, 9, каб. 322) до 18:00 11 березня 2020 року.

Конкурс відбудеться 18 березня 2020 року об 11:00 год. в  прес-центрі обласної ради (43027, м-н Київський, 9, м. Луцьк, каб. 313).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: