16:45, 20 Квітня 2021

У Луцьку затвердять концепцію вигляду павільйонів на зупинках громадського транспорту

На чергове засідання виконавчого комітету виносять на затвердження концепцію зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та зупинок громадського транспорту з торговими павільйонами.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Реалізація вказаного рішення в комплексі з роботою по суттєвому зменшенню кількості тимчасових споруд допоможе зробити місто більш естетично привабливим та навести лад із тимчасовими спорудами та зупинками, що псують зовнішній вигляд нашого міста.

При оформленні або продовженні дії паспортів прив’язки тимчасових споруд їх власники будуть зобов’язані притримуватися проектних рішень, що передбачені вказаною концепцією. Це ж стосуватиметься й власників зупинок громадського транспорту з торговими павільйонами, що мають статус об’єкту нерухомого майна.

Архетипи передбачають різну площу, різне функціональне призначення та інші особливості  фактично під будь-який вид підприємницької діяльності, що може здійснюватись у таких спорудах.

Проектна документація надаватиметься підприємцям безкоштовно, при цьому підприємці , звичайно ж, будуть вільні у виборі підрядника для виготовлення або осучаснення тимчасової споруди», – пише міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: