18:24, 10 Серпня 2021

У Луцьку запустили вільний шерінг електросамокатів: як скористатися*

Компанія «VZHOOH» («Вжух»), в п’ятницю, 6 серпня, запустила вільний шерінг електросамокатів в місті Луцьку.

Про це повідомили у компанії.

«Ми прагнемо зробити вагомий внесок в розвиток інфраструктури міста Луцька та зменшити викиди вуглекислого газу в повітря, яким дихають лучани та гості міста, зберегти природу Волині. Також шерінг електросамокатів стає невід’ємною частиною сучасного міста, слугує не лише розвагою, а і засобом пересування», – зазначають у компанії.

Алгоритм роботи сервісу такий: користувач встановлює мобільний додаток, бере вільний самокат в користування та після завершення поїздки залишає його в межах зони покриття сервісу, яка визначена в мобільному додатку «VZHOOH» («Вжух»), так, щоб самокат не заважав перехожим та був доступним для користування іншим.

«Ми це контролюємо через мобільний додаток, супутник та фото розміщення самокату після кожної поїздки», – пояснюють у компанії.

Наразі «VZHOOH» планує розміщення наших самокатів на таких локаціях міста Луцька:

– проспект Волі 8;

– проспект Волі 13

– проспект Василя Мойсея, 2;

– Театральний майдан;

– вулиця Лесі Українки, 6

– вулиця Лесі Українки, 67

– Центральний вхід парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, вулиця Глушець.

Компанія «VZHOOH» («Вжух») з повагою ставиться до всіх членів суспільства. Саме тому вони вжили ряд заходів для безпеки своїх клієнтів (вжухерів) та оточуючих:

1) з метою підвищення безпеки користувачів електросамокатів та інших членів суспільства, обмежують максимальну швидкість електросамокатів не більше, ніж 20 км/год.

2) кожен користувач сервісу, його життя, здоров’я і більше того – відповідальність перед третіми особами є застрахованими.

3) з метою ідентифікації самокатів та користувача, який ним керує, розміщують ідентифікаційні номери на рульовій трубці всіх електросамокатів. У разі потреби у компанії можуть програмно ідентифікувати конкретного користувача на конкретному самокаті в конкретний момент часу.

3) 24/7 моніторять ситуацію в місті та оперативно реагують у разі тих чи інших відхилень від правил користування сервісом.

4) вживають всіх необхідних заходів для забезпечення технічної справності та готовності до експлуатації електросамокатів, які надають у користування на території міста Луцька.

5) проводять щоденну санітарну обробку електросамокатів для забезпечення протиепідеміологічних заходів, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

6) вживають всі можливі заходів для забезпечення дотримання правил дорожнього руху та донесення правил безпечного користування електросамокатом до користувачів.

«Ми вважаємо, що Луцьк та жителі міста заслуговують найкращого сервісу, який ми надаємо. Для нас за честь бути частиною культури міста і робити Луцьк кращим, сучасним та екологічним. – кажуть у компанії «VZHOOH».

Бізнес шерінгу електросамокатів розпочав своє існування в 2017 році в США та активно поширився в Європі, в тому числі й в Україні. Не перший рік успішно функціонує в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Тернополі, Житомирі, Івано-Франківську і продовжує поширюватись на інші міста.

«Це реальність, яку ми прагнемо зробити якісною та безпечною. Таким чином, зробити життя лучан комфортнішим та екологічнішим», – заявляють у компанії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: