14:32, 24 Квітня 2024

У Луцьку – висавка архівних документів «Під тінню Чорнобильського крила»

З 23 до 30 квітня архівний відділ Луцької міської ради спільно з Бібліотекою-філією № 3 для дорослих відкрили виставку архівних документів, присвячену 38-й річниці трагічної дати в історії нашої країни під назвою: «Під тінню Чорнобильського крила».

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Чорнобильська катастрофа – найбільша екологічна катастрофа сучасності. В ніч на 26 квітня 1986 року вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. У навколишнє середовище потрапило близько 3 % радіонуклідів, які на момент катастрофи були накопичені в четвертому енергоблоці атомної електростанції. Майже третина території України загальною площею 15 тисяч квадратних кілометрів з населенням 2,4 мільйона була забруднена радіоактивними викидами. Понад 600 тисяч людей стали ліквідаторами аварії і отримали високу дозу радіації. Точних даних щодо кількості людей, які загинули чи згодом померли від наслідків вибуху на ЧАЕС невідома і дотепер.

На виставці представили копії архівних документів, фотодокументів, добірка книг та газетних публікацій про події, що стались на Чорнобильській атомній електростанції.

Лучан та гостей міста запрошують ознайомитись з документами виставки у приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих, що на вул. Ковельській, 56.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: