15:28, 24 Лютого 2020

У Луцьку запрацював сіті-бот Назар, який повідомляє про відключення води та світла

У Луцьку презентували сіті-бота Назара, який повідомлятиме про відключення світла чи води за вашою адресою.

Про це повідомляють у Луцькраді.

Це – зручна електронна система, куди інтегровано всі служби, що володіють інформацією про аварійні та планові роботи, які ведуться в місті.

Луцьк став четвертим містом в Україні після Тернополя, Маріуполя та Дрогобича, де діє цей сервіс.

Директор департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Лариса Карп’як розповіла, що за допомогою цієї системи лучани зможуть бути поінформованими про те, які аварійні роботи проводять на мережах, а також про відсутність електро-, водо- та теплопостачання у помешканнях. Усі електронні звернення надходитимуть на опрацювання групи оперативного реагування “15-80”.

Сервіс діє одночасно на месенджерах «viber» та «telegram», тому будь-хто може підключитися до city-botа та поставити запитання представникам комунальних служб, аби дізнатися про терміни ліквідації тієї чи іншої аварій.

Заступник начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій Наталія Хмель сказала, що city-bot – це помічник з усіх питань, які стосуються життєдіяльності міста.

“Якщо ви хочете отримувати повідомлення про роботи, які ведуться за вашою адресою, то ви просто вказуєте адресу та отримуєте сповіщення про планові чи аварійні роботи, які там відбуваються”, – розповіла вона про принцип роботи електронного сервісу.

Втілення city-bot “Назар” в Луцьку стало можливим завдяки державному порталу відкритих даних, який стрімко розвивається в нашій країні, а розробниками є переможці минулорічного конкурсу «Open Data Challenge».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: