16:53, 26 листопада 2020

У Луцьку запрацював інфекційний стаціонар для хворих з COVID-19 на базі пологового будинку

Сьогодні у Луцьку розпочав свою роботу тимчасовий інфекційний стаціонар для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у складі КП «Луцька міська клінічна лікарня». Він був створений на базі 2-4 поверхів акушерського корпусу Луцького пологового будинку. На першому поверсі корпусу продовжується надання медичної допомоги вагітним та породіллям хворим на COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Наразі в експлуатацію ввели 60 перших ліжок з кисневою підтримкою. Загалом для хворих планується забезпечити 214 місць. Тимчасовий інфекційний стаціонар забезпечили в достатній кількості пульсоксиметрами, встановлено пересувний рентгенапарат, два переносних апарати УЗД. Наразі триває встановлення спірального комп’ютерного томографа, закупівля лабораторного обладнання.

Продовжуються роботи з встановлення додаткових кисневих точок. Для цього провели збільшення пропускної здатності магістральних киснепроводів, встановили додаткові сучасні кисневі пункти на четвертому та другому поверхах, ведуться перемови щодо встановлення резервуару рідкого кисню більшого об’єму. Тут закупили та встановили 50 кисневих концентраторів потужністю 10 літрів на хвилину з можливістю використання двома пацієнтами одночасно. Станом на сьогодні завершуються роботи з встановлення кисневих точок на третьому поверсі, загалом встановлять 110 кисневих пунктів.

Передбачається, що першого пацієнта із COVID-19 у тимчасовому інфекційному стаціонарі розпочнуть лікувати вже сьогодні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: