12:36, 21 Квітня 2022

У Луцьку запрацювали мобільні бригади, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу

У межах гуманітарного реагування на військове вторгнення і спричинену ним безпрецедентну гуманітарну кризу 20 квітня в Луцькій громаді при управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради запрацювали дві мобільні бригади, які надаватимуть соціально-психологічну допомогу постраждалим, які пережили насильство, та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ці мобільні бригади працюватимуть за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації із Офісом Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.

Унікальність послуг полягає в мобільності їх надання – спеціалістки/-ти бригад мають можливість виїжджати на виклики до найбільш важкодоступних місць, надавати послуги особам, які не мають доступу до закладів чи обмежені у пересуванні з різних причин. Соціально-психологічна допомога буде надаватися як мешканкам/-цям Луцької громади, так і внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на її території.

До складу кожної з мобільних бригад входять два фахівці/-чині (психолог/-иня, соціальний/-а працівник/-ця), а також водій з автомобілем.

Контакти мобільних бригад: 096 295 05 15; 050 145 28 91.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: