21:18, 01 Квітня 2024

У Луцьку запрацювало відділення реабілітації для пацієнтів після перенесених інсультів та травм

У стаціонарі на вулиці Гулака-Артемовського, 18 розпочинає роботу відділення реабілітації для пацієнтів після перенесених інсультів та травм. Нове відділення КП «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади» облаштоване відповідно до стандартів інклюзивності: має просторі коридори з широкими дверними отворами та поручнями, санітарно-гігієнічні зони для маломобільних пацієнтів.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Із пацієнтами тут працюватимуть мультидисциплінарні реабілітаційні команди у складі реабілітологів, фізичних терапевтів, терапевтів мови і мовлення, ерготерапевтів. Для відновлення функцій рук та ніг, реабілітації при інсультах, черепно-мозкових та спинно-мозкових травмах спеціалісти використовуватимуть найсучасніше і найновіше обладнання.

Відкриття цього відділення безумовно на часі, адже кількість серцево-судинних захворювань, на жаль, зростає. Крім того, нове відділення розвантажить наш Медичний центр реабілітації учасників бойових дій, де зараз проходять реабілітацію і військовослужбовці, і цивільні громадяни. Тож ми зможемо збільшити можливості для реабілітації наших військових.

Подякував керівництву Медичного об’єднання за турботу про здоров’я мешканців громади, адже ремонт, вмеблювання та обладнання у відділенні придбане коштом від господарської діяльності підприємства», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: